OSIĄGNIĘCIA

Tym razem - Województwo Podlaskie.
Do niedawna mało kto wiedział, że na "ścianie wschodniej" realizowana jest największa w Europie inwestycja w infrastrukturę sieci informatycznych. Dzięki niej to, co w tej części Polski było dla operatorów Internetu nieopłacalne, staje się powszechnie dostępne (właścicielami sieci będą poszczególne województwa, które mogą ją udostępniać według lokalnych potrzeb).

Dla tej właśnie inwestycji w województwie podlaskim przeprowadziliśmy kampanię informacyjną, obejmującą 4 konferencje, reklamy w radiu, telewizji i w Internecie, braliśmy udział również w imprezach plenerowych. Zorganizowaliśmy także konkurs plastyczny dla szkół, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem - dostaliśmy około pół tysiąca prac – i zakończył uroczystą galą rozdania atrakcyjnych nagród w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Do tego dostarczyliśmy przeróżne gadżety, liczne w setkach, a nawet tysiącach sztuk, w tym np. 80 kg krówek, walizki podróżne czy tez parasole – tak ogromne, że pod każdym z nich mógłby się zmieścić prezydent Obama z całą swoją ochroną ☺