OSIĄGNIĘCIA

Przez 30 miesięcy promowaiiśmy produkty turystyczne Wielkopolski, w tym Szlak Piastowski i Wielką Pętlę Wielkopolski: 690-cio kilometrowy szlak wodny, dostępny dla fanów żeglarstwa, kajakarstwa, wakeboardingu i windsurfingu, a także amatorów turystyki konnej i rowerowej. Nasza rola polegała na promowaniu Wielkopolski jako świetnego miejsca dla miłośników aktywnego wypoczynku, którzy przy okazji zwiedzą region pełen historycznych miejsc i ciekawej architektury.


Spot telewizyjny pokazywany był w ogólnopolskich (TVP, TVN) i regionalnych telewizjach, VOD i na kanale Youtube, radiowy w stacjach ogólnopolskich i regionalnych. Powiesiliśmy 200 billboardów w kilku największych miastach Polski, zorganizowaliśmy event w Berlinie, autobusowy roadshow w Łodzi, Warszawie i Wrocławiu, kilka study-tourów dla dziennikarzy i blogerów, oraz szereg "terenowych" imprez regionalnych.


Uzupełnieniem była kampanie w Internecie – w mediach społecznościowych, wyszukiwarkach i sieciach reklamowych – skierowana do Polaków, Niemców, Francuzów i Holendrów.


Promocja Wielkopolski objęła wszystkie najważniejsze atuty regionu – zorganizowaliśmy między innymi study toury dla dziennikarzy polskich i zagranicznych, oraz ludzi odpowiedzialnych za promocję polskiej turystyki. Budżet przekroczył 3 mln zł.


Podsumowując - bardzo nam miło promować piękne i atrakcyjne miejsca w Polsce!